Naše produkty

Parfémy s probiotiky

Zcela jedinečná technologie umožňující udržení živých probiotik v parfémech
Vysoce kvalitní parfémy, obsahující a živé stabilizované kultury. Jejich aplikace na pokožku v rámci kosmetické péče a standardní denní hygieny zajistí doplnění přátelských bakterií zejména na citlivou pokožku. Produkt je určen jak pro běžné denní použití ke zmírnění tělesného zápachu, tak I pro péči o pokožku pacientů trpících zejména atopickou dermatitidou, která je vždy doprovázena silnou dermální dismikrobií. Unikátnost výstupu bude spočívat zejména ve stabilitě probiotických kultur s parfémem.

mikrobiální lyzáty

Vývoj produktů s obsahem mikrobiálních lyzátů, speciálně v kategorii doplňků stravy a kosmetiky. Zajistíme kompletní vývoj produktu a jeho registraci.
Hledáme strategické partnery se silným potenciálem pro uvedení nových produktů na trh.

Protilátky pro kosmetiku

Protilátky pro kosmetické aplikace Revoluce v kosmetice!!!
V rámci našich aktivit nabízíme nové přístupy v biotechnologických aplikacích s důrazem na vysokou inovativnost navrhovaných produktů a surovin.
Na čem pracujeme:
Dokončili jsme projekt na vývoj kosmetického preparátu pro aknózní pleť s obsahem specifických protilátek proti nejčastějším původcům kožních infekcí (S. aureus, S. epidermidis, P. acnes). V rámci naší technologie jsme schopni vyrobit dostatečné množství protilátek v cenových relacích, které umožní novým kosmetickým produktům vysokou konkurenceschopnost.
V rámci druhého projektu se zaměřujeme na využití protilátek proti kvasinkovým původcům seboroické dermatitidy a lupů, které trápí většinu populace. Protilátky díky vazbě na povrchové antigeny účinně omezují adhezi nežádoucích bakterií na pokožku.
Hledáme strategické partnery se silným potenciálem uvedení nových produktů na trh.

Biotechnologický vývoj a výroba

V rámci našich aktivit nabízíme nové přístupy v biotechnologických aplikacích s důrazem na vysokou inovativnost navrhovaných produktů a surovin.

Individualizovaná mikrobiomová kosmetika

Jedná se o zcela revoluční přístup v péči o pleť.

Individualizovaná mikrobiomová kosmetika se dělá zcela na míru pro každého klienta/klientku a to na základě analýzy kožního mikrobiomu a stanovení potíží, resp. typu pleti.

Každý klient dostává specifický koktej probiotik, který je určený pro daný typ pleti!

Vhodné pro pravidelnou péči o pleť nebo při stárnutí pleti.

Individualizovaná kosmetika je navržena i pro řešení akné, ekzému nebo dermatitidy.

Využívá schopnosti určitých probiotických bakterií v kosmetickém oleji obnovit mikrobiální rovnováhu kůže.

Věděli jste, že na 1 cm2 kůže máme až 5 miliónů bakterií. V případě narušení této bakteriální kožní mikroZOO vznikají na kůži potíže. Probiotickou kosmetikou lze napomoci nastavit rovnováhu kožního mikrobiomu.

Kontakty

telefon

770 132 996

Email

info@fermatigo.com

Adresa

Purkyňova 649/127

612 00 Brno