O nás

Jsme moderní biotechnologická společnost s vlastním vývojem a výrobou. Náš tým tvoří erudovaní specialisté s praxí v oboru. Společnost odborně a zaštiťuje RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D. Hlavními aktivitami je vývoj a výzkum v oblasti biotechnologie se zaměřením na potravinářské, farmaceutické a kosmetické aplikace. Naší klíčovou aktivitou je aplikace probiotik do finálních produktů, izolace nových probiotických kmenů. Specializujeme se na unikátní projekty, zejména vývoj probiotik, postbiotik a terapeutických fermentátů. Zajišťujeme výrobu probiotických kultur na zakázku. Spolupracujeme s řadou akademických pracovišť. Primárně se zaměřujeme na vývoj kosmetiky s obsahem probiotik, parfémů s probiotiky.

Vyvíjíme přírodní suroviny, které jsou mikrobiálně aktivované s pomocí řízené, kaskádové fermentace různými bakteriemi (mikrobiálně aktivovaný zázvor, ženšen, extrakty z ovoce upravené řízenou fermentací, kurkuma).

Vyvíjíme a vyrábíme probiotika pro dutinu ústní.

Vyrábíme bakteriální lyzáty.

Naše laboratoře a výrobní prostory

Disponujeme moderními molekulárně-biologicky a diagnostickými laboratořemi, které nám umožnují provádět výzkum a vývoj na špičkové úrovni.

Naše společnost zajišťuje také výrobu doplňků stravy a kosmetiky.